Sonya Kay

Sonya Kay – молода й талановита
співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні
автобіографічні, вони присвячені
відносинам між молодими людьми, які
виникають в юності, першим
переживанням і, звичайно ж, любові,
тому слухач співпереживає кожну пісню.
кликни, чтобы скачать
Галерея
Росла у творчій та музичній родині: батько Сергій, був художнім керівником ансамблю «Черемош», в якому співала мати, Лідія Ротару, і сестри – Ауріка і Софія Ротару, яка є хрещеною матір'ю Sonya Kay. Протягом 10 років вчилася і жила у Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер'єрів у Kingston University (Лондон).

Сольна кар'єра почалася з пісні «Знаю я твоя», потім «Зоряний Саундтрек» став
справжнім хітом, звучав на всіх радіостанціях України і був представлений у
різноманітних dance-реміксах.

Далі був кліп на пісню «Рай», а з нею 1-ше місце на «КраЇна ФМ». Варто зазначити, що пісня "Ти Мій Всесвіт" яка була наступною, стала експериментальною у репертуарі артистки. Команда Ost&Meyer, написали музику в новому
для Sonya Kay напрямку - Future Base.

В Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту в стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма і новий альбом представлені в двох мовних версіях – українській та англійській.

У 2018 році відбулася презентація концертної програми в живому виконанні з абсолютно нової Sonya Kay: «Я – одна з вас і співаю про вас!».

Трендсеттер української музики Sonya Kay як завжди дивує шанувальників музичними сюрпризами. Співачка протягом останніх 2-х років випускає хіт за хітом, чим викликає велику зацікавленість меломанів до кожної наступної прем'єри. Отримавши нагороду в номінації «Найкраща українська музика» від «Русского Радио» за свою композицію «Слухай моє серце», довго не чекаючи Sonya Kay знову обрадує своїх прихильників новим танцювальним хітом під назвою «Ягуар».

Нещодавно популярна українська співачка Sonya Kay відвідала закриту вечірку-концерт Dua Lipа в Амстердамі, де стала частиною закритої презентації «The Pace». У цей день легендарна компанія зібрала відомих медійних осіб з усього світу, а Sonya Kay стала спеціальним гостем від України. Надихнувшись атмосферою та спілкуванням з Dua Lipa співачка Sonya Kаy та Ost & Meyer написали майбутній хіт всіх радіостанцій «Ягуар».
Видео
Sonya Kay - Ходимо
Sonya Kay - Ти Мій Всесвіт
Sonya Kay - Слухай Моє Серце
Sonya Kay - Ягуар
Sonya Kay - Зоряний Саундтрек
Caribbean Club Official Aftermovie
Социальные сети
Инна Ялтанец
067 146 07 70
concert@ideaagency.com.ua
Контакты
организация концертов