MamaRika

MamaRika - це модний український R'n'B, в якому відчувається не тільки пристрасть, жага до життя та пригод. А ще й коріння нашої Батьківщини - народні мотиви, які закладені в ДНК кожного українця. Дівчина, що прагла справжнього, бурхливого, непередбачуваного та знайшла це у любові до музики, а саме до хіп-хопу, фанку та R'n'B.
кликни, чтобы скачать
Галерея
Коли українській музиці закортіло нових облич, на передову вийшла Анастасія Кочетова. MamaRika "народилася" саме там. Результат вийшов більш, ніж приголомшливий. Дівчина божевільна, безумовно ефектна, абсолютно талановита і стовідсотково небезпечна для всіх, хто наважиться з нею конкурувати.

В результаті народився КАЧ - дебютний альбом з одинадцяти пісень, який показав Настю не тільки як сильну вокалістку, але і як самовідданого автора, який готовий жертвувати всім, щоб створити новий, свіжий український саунд.Тільки сингли з КАЧа зібрали понад три мільйони переглядів на YouTube. Цю самовідданість наш слухач оцінив.

MamaRika відноситься до тієї генерації артистів, які пробивають собі дорогу самі. Без допомоги продюсерів, спонсорів і зборів коштів з фанатів. Використовують кожну можливість для просування перш за все своєї музики. Такі, як вона, точно займуть своє місце під сонцем.

Видео
МАЕМО (Official Video)
MamaRika - Prolisky
MamaRika - ХХДД
MamaRika & MALS - FAYNO
ВЕЛИКИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

MamaRika - FAYNO (Acoustic Live)
Социальные сети
Инна Ялтанец
067 146 07 70
concert@ideaagency.com.ua
Контакты
организация концертов
Алёна Скулкина
066 556 36 28
alena.skulkina.pr@gmail.com
по вопросам PR